Współpraca Online

Oszczędzaj pieniądze i czas dzięki współpracy online

Wykorzystaj funkcjonalność współdzielenia pulpitu BeamYourScreen aby pracować online nad dokumentami z współpracownikami, klientami i partnerami biznesowymi. Zastąp długie podróże służbowe organizując spotkania online przez internet. Uczestnicy nie muszą nawet instalować programu.

Współpraca online jako Usługa Zarządzana

Usługa Zarządzana oznacza, że wynajmując od nas oprogramowanie na wyznaczony okres czasu, nie musisz kupować żadnego oprogramowania i sprzętu. Nasi specjaliści odpowiadają za obsługę i rozwój systemu, zapewniając Ci możliwość korzystania z programu zawsze i wszędzie. Ponadto BeamYourScreen został zaprojektowany tak, aby automatycznie dostosowywać się do preferencji Twojej sieci, co eliminuje potrzebę konfiguracji czy zmiany ustawień  i zabezpieczeń.

Współpraca online za stałą miesięczną opłatę

Dzięki naszej Usłudze Zarządzania masz zawsze pełną kontrolę nad kosztami współpracy online. Niezależnie od ilości sesji oraz czasu ich trwania, płacisz co miesiąc stałą kwotę.

Pobierz i wypróbuj pełną wersję BeamYourScreen

Odkryj korzyści i możliwości jakie możesz uzyskać stosując nasze rozwiązanie do współpracy online. Po pobraniu bezpłatnego programu, możesz rozpocząć swoje pierwsze spotkanie online.  Korzystanie z bezpłatnej wersji nie wiąże się z żadnym ryzykiem ani zobowiązaniami, a nawet masz możliwość wypróbowania wszystkich funkcji.

Aby zamówić licencję BeamYourScreen, skontaktuj się z nami +48 (22) 205 07 68 [email protected]