Referencje

“Używamy rozwiązania BeamYourScreen około 10 razy dziennie i za każdym razem dzięki temu oszczędzamy 100 euro. Największe osiągnięcie to zaoszczędzenie 1500 euro i 18 godzin czasu w podróży.”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z programu. Używamy go podczas projektów na Północy do prezentacji prototypów i GUIs. Zamiast całodniowej podróży do Oslo czy Helsinek na dwugodzinne spotkanie (1 lub 2 osoby) organizujemy telekonferencję i spotkanie online przez BeamYourScreen. Jak dotąd zrobilśmy tak 7 razy co zapewniło bardzo dobry zwrot z inwestycji. Jedna osoba podróżująca do Helsinek/Oslo 7*300 euro i 7* 6 godzin straconej pracy (70 euro/h). Więc zaoszczędziliśmy (7 * 6 * 70 *300) 5040 euro w miesiąc.”
“Korzystaliśmy z programu BeamYourScreen do prowadzenia prezentacji demo oprogramowania dla wyższych urzędników w Nigerii podczas ich podróży samochodem do Delty Nigru. Biorąc pod uwagę, że dużo terenów jest poza zasięgiem dla telefonu komórkowego, byliśmy pod wrażeniem.”
“Najlepsze rozwiązanie z jakiego korzystała kiedykolwiek nasza firma. Łatwy do wprowadzenia -najłatwiejszy system do uruchomienia dla klienta, bez potrzeby wcześniejszych ustawień i konfiguracji.”
“Było świetnie! Bardzo mi się podobało. To takie proste.”
“BeamYourScreen zapewnił nam duże oszczędności. Jest wyjątkowo szybki w porównaniu do innych dostępnych na rynku rozwiązań, a to dla nas duża zaleta.”
“BeamYourScreen świetnie się spisuje w naszej organizacji. Ponieważ jesteśmy małą firmą i dokładnie przyglądamy się wydatkom, to dla nas świetne rozwiązanie optymalizujące konieczność podróży służbowych i zwiększające skuteczność prezentacji.”
“Jestem naprawdę przekonana do programu BeamYourScreen. Przydawał się częściej niż się spodziewałam, ponieważ jest taki prosty i przystępny. Chyba nie muszę nic więcej dodawać. Nie przychodzi mi do głowy żadna rzecz, którą można by usprawnić aby był to jeszcze lepszy system.”
“Dzięki możliwości prezentacji online naszego rozwiązania ERP potencjalnym klientom oszczędzamy dużo czasu i wydatki na podróże służbowe. To bardzo skuteczne rozwiązanie ponieważ szybko daje klientom pogląd o tym co oferujemy, a nam czy są zainteresowani naszym rozwiązaniem. Otrzymujemy od razu ich opinię zwrotną i niemal każda prezentacja demo trwa dłużej niż godzinę.”
“Systematyczne wykorzystywanie BeamYourScreen pozwala nam, naszym klientom i partnerom zaoszczędzić dużo czasu i wydatki na podróże. Dzięki prostemu i bezproblemowemu działaniu BeamYourScreen jesteśmy w stanie finalizować procesy fuzji i przejęć szybciej i bardziej efektywnie.”