Windows Download

Dla środowiska Windows dostępne są trzy pliki do pobrania. Są bezpłatne i zawierają pełną funkcjonalność programu BeamYourScreen:

BeamYourScreen dla Organizatora (Instalacja)

Ten plik umożliwi Ci instalację programu BeamYourScreen na komputerze, razem z Session Playerem. Folder BeamYourScreen zostanie utworzony na Twoim komputerze.

Aby zainstalować BeamYourScreen na Twoim komputerze, kliknij przycisk Pobierz.

Pobierz (Bezpłatnie)

Pojawi się okno pobierania, kliknij “Uruchom” (lub “Zapisz Plik” w zależności od przeglądarki jakiej używasz), aby zainstalować program.

BeamYourScreen dla Organizatora (Portable)

Wersja portable BeamYourScreen nie wymaga instalacji i  pozwala po prostu pobrać i uruchomić program na Twoim komputerze.

Kliknij przycisk “Portable” i zapisz wersję portable na Twoim komputerze w wybranym folderze.

Portable (Bezpłatnie)

Uwaga: Wersja portable może być także zapisana na urządzeniach USB, co pozwala na uruchamianie programu BeamYourScreen bezpośrednio z przenośnego dysku USB.

BeamYourScreen dla Uczestnika

Podobnie jak wersja portable, program łączący dla uczestników nie wymaga instalacji. Może być uruchomiony bezpośrednio ze strony www i nie musi być zapisywany.

Jeśli jesteś uczestnikiem sesji, kliknij przycisk poniżej aby uruchomić program (również bezpłatnie):

Program Łączący

Kliknij “Uruchom: (lub “zapisz” w zależności jakiej przeglądarki używasz), aby uruchomić program.

Informacje o programie:
Obecna wersja: 4.4.1108.19 Data wydania: 2011-08-23 Rozmiar Pliku: 9.48 MB

Wymagania systemowe:
Dla komputerów z systemem operacyjnym Windows, BeamYourScreen działa na WinXP, Windows2003, Windows Vista, Windows2008, and Windows 7. Aby uzyskać optymalną wydajność minimalne wymagania sprzętowe to Pentium 500 MHz CPU i 128MB RAM.